Loteria HIVING, naprawdę wygrałeś!


Loteria HIVING, naprawdę wygrałeś!


Poprzednia nasza loteria była ogromnym sukcesem, oraz wielu z was tak nam powiedziało. Tak jak obiecaliśmy, oto zwycięzcy, kolejna kumulacja, oraz kolejna loteria...! Bądź gotów!!!

Gry są gotowe: zwycięzcy loterii Świąt Bożego Narodzenia 2015 są uradowani! 

Przedstawiamy świadectwa i zdjęcia tak jak otrzymane. Przetłumaczyliśmy wiadomości zwycięzców słowo po słowie. Możesz im wszystkim pogratulować!

  • Fabrice jest z Francji, wygrał iPhone’a 6 S: “Otrzymany prezent bardzo mnie zadowolił; Ponad to, brałem udział w loterii HIVING po raz pierwszy. Niesamowity iPhone 6 S wybrałem w kolorze srebrnym. Jest on panelistą od maja 2014“.

Loteria HIVING, naprawdę wygrałeś!

  • John jest z Anglii, wygrał on iWatch’a: “Gdy otrzymałem email’a, w którym pisało, że wygrałem, to pomyślałem, że to jakieś oszustwo i nie odpowiedziałem na wszystkie wasze pytania na początku. O wejściu w losowanie kompletnie zapomniałem i nie mogłem sobie przypomnieć, jakie były te nagrody lub ile. Po tym jak przyszedł twój drugi mail, po prostu nie mogłem w to uwierzyć, takie rzeczy to mi się nie zdarzają. Ten kolejny mail w końcu mnie przekonał, postanowiłem uzyskać sportowy zegarek firmy Apple. Już od dłuższego czasu chciałem zmienić Android’a na Apple’a, ponieważ mój syn i córka oba mają telefony Apple, i mogę wykorzystać czas na rozmowy wideo z wnukami. Więc teraz musze zrobić to wcześniej, w celu korzystania z zegarka, który jest niesamowity. Bardzo dziękuje panom z Hiving interesując nas badaniami, ja na pewno zapisze się do kolejnej loterii, bo może piorun uderzy dwa razy. Ponownie dziękuje.” John

Loteria HIVING, naprawdę wygrałeś!

  • Wolfgang jest z Niemiec, wygrał on iPad’a Air... ale nic nam nie odpowiedział... : Jednak wiemy, że otrzymał prezent, gdyż firma Apple pozwala nam śledzić ich wysłane paczki, aż dojdzie na miejsce. Dla zachowania przejrzystości, tworzenie nieprawdziwej wiadomości jest nie do pomyślenia.

Piłeczka jest w naszym polu: dzięki naszemu quizu, ” lottery”, znamy wasze ulubione nagrody!

Wszystkim dziękujemy za odpowiedzi na quiz o swoich ulubionych nagrodach. Tysiące z was wzięli udział! Oraz dziękujemy, że z waszych odpowiedzi dowiedzieliśmy się, że jesteście szczęśliwi wygrać... każdą z zaproponowanych nagród!

  • Wygranie pieniędzi jest waszą pierwszą preferowaną nagrodą i z ogromną większością: średnio jakieś 55%. Z 28 krajów w naszym międzynarodowym panelu, wygrywanie pieniędzy w loterii sprawi, że będziecie najbardziej szczęśliwi. Wśród powiedzianych powodów, powiedzieliście nam, że chcecie wygrać to, co chcecie i podarować te prezenty waszym najbliższym, które pozwolą "umieścić masło na chleb", jak mówią Francuzi.
  • Wygrywanie elektronicznych produktów jest waszym drugim wyborem: średnio, było to od 20 do 25% osób. Uwielbiacie nagrody, które podarowaliśmy w ostatniej loterii, iPhone 6 S, iPad Air, Apple Watch oraz sugerowaliście inne nagrody takie jak PC lub konsole do gier.  Robimy notatki!
  • Wygrywanie wycieczek, jest to waszym trzecim wyborem od serca, średnio około 15 %. Weekendy w słonecznych miejscach, w weekendy w górach, weekendy w Disneylandzie, relaksujące wypady na zamki, weekendy Gourmand, gwiazdkowe restauracje, weekendy w spa... Drodzy paneliści, macie wędrowczą i marzycielską duszę, to nas inspiruję!

W pierwszych blokach: następna loteria odbędzie się już niedługo, bądź gotów!

Więcej loterii! Uważamy, że z udziału w loterii bylibyście zadowoleni. Jednak naprawdę zaskoczyło i zadowoliło nas to, że mogliśmy zobaczyć tak wielu z was gotów podać nam swoją opinię w naszym quizie o swoich ulubionych nagrodach.  Rozumiemy, że pragniecie więcej loterii, oraz będziemy je regularnie proponować, na więcej sposobów: loterie międzynarodowe, loterie według krajów, aby byli zwycięzcy we wszystkich panelach, loterie z trzema albo czterema bardzo dobrymi nagrodami, loterie z bardziej skromnymi nagrodami, ale w dużej ilości.

Kolejna nasza loteria zostanie zaproponowana następne lutego. Udział jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się w naszym panelu ankiet on-line.  A więc, bądź gotowy do gry! Ogłosimy rozpoczęcia na stronie, oraz na miejscu w przestrzeni członkostwa. 

Co będzie w kolejnej kumulacji? Wasza ulubiona nagroda, pieniądze? Więcej zwycięzców? Jedna ogromna nagroda? Trzy ogromne nagrody? Jest napięcie, będziecie musieli poczekać jeszcze kilka dni! 

Chciałbyś uczestniczyć w naszych loteriach? Zarejestruj się w naszym panelu, jest to darmowe! 

Hiving przedstawia zwycięzców loterii i pokazuje wam więcej ...

Zwycięzcy loterii przesłali nam swoje zeznania. Przedstawiliśmy je w naszym magazynie.

Tak jak obiecaliśmy, zdjęcia i reakcje naszych zwycięzców przedstawiliśmy w naszym magazynie ... oraz więcej loterii, które odbędą się w krótce.

Kliknij tutaj, aby przeczytać! Gå med oss

Sök

Facebook

Om oss

betalda undersökningar ger konsumenterna en chans att tala. Ge din åsikt genom att svara på undersökningar. Samla poäng och få betalt...

Mer